Akbeyler Yapı ve Dekorasyon

Membran Kapak

Membran Kapak tek yüzü memlamin kaplı mdf malzemeler cnc tezgahlarında işlenir. Daha sonra membran tutkalı ile tutkallanır. Son olarak memran press lerde, membran folyosu basılarak kapak haline getirilir.

Membran Kapak, cnc tezgahında işlenerek model verildiği için modelde nerdeyse sınır yoktur. Bitmiş bir membran kapak 3d görünümü aldığı için şuan Türkiye piyasasında çok beğenilmektedir.

Membran Kapak da önemli olan nokta kullanılan malzeme ve makinelerin kalitesidir. Ülkemizde rekabet koşulları malesef membran kapak üreticilerini uzak doğu malzeme ve makinelerine yönlendirdi. Bu da kaliteyi çok fazla düşürdü.

Şuan piyasada imalatçıların yüzde 90 gibi önemli bir kısmı uzak doğu makineleri ve malzemeleri kullanmaktadır. Bu imalatçıların ürünlerinde malesef renk sararması solması ve kenarlardan açılma gibi deformasyonlar görülmektedir


KULLANDIĞIMIZ MARKALAR
Starwood
Starwood
Kastamonu Entegre
Kastamonu Entegre
AGT Akrilik Panel
AGT Akrilik Panel
Çimstone
Çimstone

Etiketler: Bursa Dekorasyon, Bursa Yapı Dekorasyon, Mutfak Dekorasyon, Mutfak Tasarım, Mutfak Dolapları, Mutfak Dolap Modelleri, Mutfak Dolabı, Mutfak Tadilatı, membran Kapak, Membran Kapaklar, membran Kapak Modelleri, Mutfak Dolabı memran Kapaklar

Hemen Ara