Akbeyler Yapı ve Dekorasyon

MDF Kapak

MDF, kelime anlamı ile orta yoğunlukta lif levha anlamına gelmekte ve Medium Density Fiberboard kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. MDF orta sertlikte bir levha olup, termomekanik olarak odun veya diğer selülozik hammaddelerden elde edilen liflerin belirli bir rutubet derecesine kadar kurutulduktan sonra yaklaşık %9-11 oranında termosetting ( sıcaklıkta katılaşan ) karakterli bir tutkal ile tutkallanarak sıcaklık ve basınç altında preslenmesiyle oluşan homojen yapıda levhadır.

MDF yapısı itibairyle her noktasının homojen yoğunlukta olması, standart boyutlarda elde edilebilmesi, freze işlemlerindeki mükemmelliği, yüzey ve kenarlardan uygulanan vidaları iyi tutması nedeniyle tercih edilmektedir. MDFLAm, MDF levha üzerine,  teknolojik emprenye makineleriyle  melamin reçinesi ve tutkal emdirilerek yanmaz ve su geçirmez hale gelen dekor kağıdının kaplanmasıyla eldilir.

KULLANDIĞIMIZ MARKALAR
Starwood
Starwood
Kastamonu Entegre
Kastamonu Entegre
AGT Akrilik Panel
AGT Akrilik Panel
Çimstone
Çimstone

Etiketler: Bursa Dekorasyon, Bursa Yapı Dekorasyon, Mutfak Dekorasyon, Mutfak Tasarım, Mutfak Dolapları, Mutfak Dolap Modelleri, Mutfak Dolabı, Mutfak Tadilatı, lake kapak, mdf kapak, mdf kapak dolap, akrilik kapak, Haygolos kapak

Hemen Ara