Parkenin kalitesini üretilen ağacın lif yapısı sertliği ve doğal rengi de etkiler. Ahşap doğal görünümü sayesinde döşenen yerlerde sıcak ve şık bir etki yaratır. Kullanımı ve bakımı son derece kolay bir malzeme olan ahşap hiçbir şekilde sentetik madde içermediği için herhangi bir alerji ve solunum problemi yaratmaz.

Tamamı ağaçtan üretilen masif parkelerin cinsi Uzakdoğu, Orta Afrika ve Brezilya menşeili ağaçlardan üretilmekte olup en önemli kalite öğesi içinde barındırdığı nem oranıdır. Kalınlığı 12-22 mm arasında değişen masif parkeler, zemine çift komponentli poliüretanlı tutkal ile yapıştırılarak her mekanda rahatlıkla kullanılabilir.

Uzun boy parkelerin ebatları ahşabın cinsine göre 60-200 cm (boy) ve 7-14 cm (genişlik) olarak değişmektedir. Döşeme işleminden sonra sistre ve cila ile doğal görünümüne ulaşır. Bütün mekanlarda kullanılabilen masif parkeler tüm ortamlara doğallık katar.

KULLANDIĞIMIZ PARKE MARKALARI
AGT Akrilik Panel
AGT Akrilik Panel
Balterio Parke
Balterio Parke
Vario Clic Parke
Vario Clic Parke
Egger Parke
Egger Parke
Terra Click Parke
Terra Click Parke
Kronotex Parke
Kronotex Parke
Floorpan Parke
Floorpan Parke
Classen Parke
Classen Parke
Step Click Parke
Step Click Parke

Etiket: parke, laminant, laminant parke, parke firması, bursa parke firmaları, lamilant parke, masif parke, lamine parke, lambiri, lambiri çeşitleri, ahşap merdiven

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim.
Powered by