Dış cephe kaplamaları konutlara zarar veren yağmur,rüzgar,kar,güneş gibi dış hava koşullarına karşı etkin bir koruma sunarken aynı zamanda estetik olarak binanın mimari tarzını tamamlamak için de kullanılır. Dış cephe kaplaması ses iletimi en aza indirirken, ısı ve su yalıtımı da sağlayarak binanın ömrünü de uzatır.
Kaplama malzemeleri genellikle binanın tasarım ve estetik görünümüne uygun olarak seçilir ve uygulanır.

Türkiye’de ağırlıklı olarak ahşap, prekast, american siding, yalı baskı kaplamaları, kompozit (alucobont), granit, alüminyum, doğal taş ve cam cephe kaplamaları kullanılmaktadır, Amerika,Kanada ve Avustralya gibi ülkelerde dış cephe firmaları yaygın olarak (ısıl şartlara bağlı olarak) ahşap dış cephe kaplamalarıyla birlikte, american siding dış cephe kaplamaları kullanılmaktadır.

Ayrıca sektördeki değişim ve gelişmeleri de yakından takip ederek;Teklif, projelendirme, imalat ve montaj hizmetlerimizi uluslararası standartlardaki malzeme,işçilik kalitesi ve ileri teknoloji ürünü makina parkuru/ekipmanları ile sürdürüyoruz.


KULLANDIĞIMIZ DIŞ CEPHE GİYDİRME MARKALARI
İzocam
İzocam
DYO Boya
DYO Boya
Capatect
Capatect
Atışkan Alçı
Atışkan Alçı
Dow
Dow
Kalekim
Kalekim
Polisan
Polisan
ÇBS Boya
ÇBS Boya
Weber
Weber

Etiket: mantolama, dış cephe giydirme, yalıtım, ısı yalıtım, su yalıtım, dış cephe mantolama yapan firmalar, bursa dış cephe giydirme, bursa mantolama

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim.
Powered by