Balkon-Merdiven Korkuluğu; Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona (alüminyum korkuluk ) alüminyum küpeşte denir. Alüminyum profiller kullanılarak yapılan uygulamaya alüminyum küpeşte denir Küpeşte, korkuluk kelimesi ile eş anlamlıdır.
Standartlarına uygun olmayan malzemelerin kullanılması sonrasında borularda yüzey çillenmesi ve renk kararması gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bunun yanında kalitesiz malzeme ve profesyonel olmayan ekiplerce yapılan uygulamalar kısa zamanda eğilmekte, bükülmekte veya kırılmaktadır. Birçok müşteri, bu tarz firmalarla iş yaptıktan sonra yıkılan alüminyum korkuluk uygulamalarının tamiri için bizleri aramışlardır.

Balkon-Merdiven Korkuluğu, alüminyum olduğu gibi ahşap, demir ve plastik de olabilir. Alüminyum küpeşte diğer küpeşte uygulamalarından farklı olarak demonte’dir. Yani profilleri parça bir şekildedir. Daha sonra bu profiller vida ile birbirine tutturularak oluşturulur. Alüminyum küpeşteler, merdivenlerde, balkonlarda, bina girişlerinde, asma katlarda, bahçelerde, havuz kenarlarında ve teraslarda rahatça uygulanabilir.


KULLANDIĞIMIZ ALÜMİNYUM ÇEŞİTLERİ
Saray Alüminyum
Saray Alüminyum
Albert Genau Cam Balkon
Albert Genau Cam Balkon
Çuhadaroğlu Alüminyum
Çuhadaroğlu Alüminyum
Asaş Alüminyum
Asaş Alüminyum
Fırat Cam Alüminyum
Fırat Cam Alüminyum

Etiket: balkon korkuluğu, bursa balkon korkuluk, cam korkuluğu, merdiven korkuluğu, cam balkon, bursa cam balkon, fransız balkon, fransız balkon korkulukları, bursa fransız balkon, bursa alüminyum

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim.
Powered by